Maryjo, Królowo Polski, bądź natchnieniem dla tych, którzy walczą o trzeźwość narodu

Jan Paweł II

Zaproszenie na Wesele Wesel

Ks. Władyslaw Zązel oraz Stowarzyszenie Wesele Wesel mają zaszczyt zaprosić do Ludźmierza na XXIV Ogólnopolskie Spotkanie Małżeństw, Które Miały Wesele Bezalkoholowe Wesele Wesel 2018 w dniach 26-29.7.2018. Program oraz formularz rejestracyjny dostępne na stronie www.weselewesel.pl

Ostomili i Drodzy Małżonkowie, którzy mieliście wesela bezalkoholowe!

Wasz odważny krok to krok milowy dla naszego społeczeństwa. Nie tylko staliście się wspaniałym wzorem dla swych rodzin, ale zarezerwowaliście sobie miejsce w panteonie bohaterów narodowych. Bowiem to postawa właśnie takich ludzi jak Wy, nie poddających się alkoholowemu terrorowi początków XX wieku była głównym filarem wyzwolenia naszego kraju spod okupacji przez zaborców przed 100 laty. Świadectwo Waszego wesela bezalkoholowego jest niezwykle cenne także w czasach współczesnych. Zarówno dla Waszych dzieci jak i dla całego Narodu. Dlatego zapraszamy Was jak najserdeczniej do wzięcia udziału w tegorocznym Weselu Wesel, do dania świadectwa słowem jak i obecnością, że - jak mówił poeta - 'my to dzielni Polacy'.

Jak zawsze będą to radosne rekolekcje dla całej rodziny. Kazania głosić będzie m.in. Ks. Prałat Władyslaw Zązel, sławny proboszcz kamesznicki, inicjator i duszpasterz Wesela Wesel, kapelan Związku Podhalan. Wykłady wygłoszą m.in. sławy Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Instytutu Pamięci Narodowej.

Zapraszamy na odnowienie przyrzeczeń małżeńskich oraz bezalkoholowy bal weselny!

Kontakt z organizatorem: http://weselewesel.lap.pl/aktualnosvci.2018/Ludzvmierz.zapisy.php

admin@weselewesel.lap.pl

query_builder 2018-06-19
Zaproszenie na Wesele Wesel

Zobacz także: