Maryjo, Królowo Polski, bądź natchnieniem dla tych, którzy walczą o trzeźwość narodu

Jan Paweł II

XXV Ogólnopolskie Spotkanie Małżeństw, Które Miały Wesela Bezalkoholowe "Wesele Wesel"

Organizacje i stowarzyszenia

Ks. Władysław Zązel oraz Stowarzyszenie Wesele Wesel (www.weselewesel.pl) uprzejmie informują, że w Toruniu odbędzie się XXV Ogólnopolskie Spotkanie Małżeństw, Które Miały Wesela Bezalkoholowe Wesele Wesel w dniach 1-4.8.2019. Patronat nad wydarzeniem objęli J.E. Ks. Bp dr hab. Wiesław Śmigiel, Ordynariusz Toruński oraz Pan Michał Zaleski, Prezydent Miasta Torunia. Wszelkie informacje i zapisy - http://weselewesel.pl (zapisy już trwają)

Wesele Wesel w Toruniu jak zwykle będzie łączyć rekolekcje, ewangelizację oraz rozrywkę. Oprócz odnowienia przyrzeczeń małżeńskich i tradycyjnego bezalkoholowego balu weselnego przewidujemy koncert wybitnej artystki katolickiej, wspólne śpiewy piosenek patriotyczno-religijnych, nawiedzenie miejsca porwania ks. Popiełuszko, nauki rekolekcyjne, warsztaty i oczywiście nawiedzenie Sanktuarium MB Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i JPII.

Drodzy Małżonkowie, którzy mieliście wesela bezalkoholowe!
Chwała Wam za to, że mimo i wbrew trwającej od dziesięcioleci nagonce propagandowej potrafiliście wydobyć najgłębsze pokłady duszy Polaka, który jest najszczęśliwszy, gdy jest trzeźwy. Chwała Wam za to, że mężnie stanęliście na straży godności Sakramentu Małżeństwa. Cześć Wam za to, że tym samym staliście się Obrońcami matecznika przyszłych chrześcijan, jakim są zdrowe rodziny.
Wasz ślub i wesele godne są zachowania w trwałej pamięci. Należy o nich z pietyzmem nieustannie przypominać. Trzeba ich wspomnienie co najmniej raz w roku uroczyście świętować. Jesteście bowiem kwiatem polskich rodzin, prawdziwą elitą Polskiego Narodu.
Jedną z takich okazji do świętowania wspomnienia Waszego Wesela i Ślubu są doroczne składkowe imprezy o nazwie Ogólnopolskie Spotkania Małżeństw, Które Miały Wesela Bezalkoholowe. Zachęcamy gorąco do udziału w tym elitarnym wydarzeniu. Ma ono charakter staropolskiego wesela z wyższej półki: trwa cztery dni i obejmuje bezalkoholowy bal weselny, nauki rekolekcyjne, wykłady, warsztaty, poznanie kultury regionu.
Zasługujecie na to, by się zaliczać do creme de la creme polskiego społeczeństwa, a Wasz udział i Wasze świadectwo będzie bezcennym darem dla pozostałych uczestników, wzajemnym ubogaceniem, ale także ubogaceniem całego polskiego społeczeństwa.

autor:

query_builder 1 sierpnia 2019 | 12:00
XXV Ogólnopolskie Spotkanie Małżeństw, Które Miały Wesela Bezalkoholowe "Wesele Wesel"

Miejsce wydarzenia: Toruń

http://weselewesel.pl
admin@weselewesel.lap.pl

Zobacz także: