Maryjo, Królowo Polski, bądź natchnieniem dla tych, którzy walczą o trzeźwość narodu

Jan Paweł II

Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Rodzina z problemem uzależnienia - stare i nowe spojrzenie"

Organizacje i stowarzyszenia

Serdecznie zapraszamy Państwa na ogólnopolską konferencję naukową „Rodzina z problemem uzależnienia – stare i nowe spojrzenie”, która odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2018 roku i jest częścią obchodów jubileuszu 25-lecia Diecezjalnej Fundacji Ochrony Życia.

Konferencja odbywać się będzie 13 czerwca w sali nr 18 na I piętrze Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego, który mieści się przy ul. Drzymały 1A w Opolu. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 8:30 i będzie prowadzona bezpośrednio przed konferencją – nie obowiązują osobne zapisy. Uroczyste rozpoczęcie nastąpi o godz. 9:00. Uczestników powita ks. prof. dr. hab. Radosław Chałupniak – dziekan Wydziału Teologicznego UO. Szczegółowy program konferencji mieści się na plakacie.

14 czerwca w sali nr 5 odbędzie się seminarium szkoleniowe dla nauczycieli pedagogów i psychologów szkół miasta Opola, które poprowadzi dr Beata Balicka-Błagitka oraz ks. prof. hab. Piotr Morciniec.

Program konferencji wpisuje się w założenia Narodowego Program Trzeźwości, który został ogłoszony w 2018 roku. Organizatorami spotkań są: Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia, Urząd Miasta Opola, Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia w Opolu oraz Katedra Duszpasterstwa i Profilaktyki Dysfunkcji Rodziny w Instytucie Nauk o Rodzinie Uniwersytetu Opolskiego.

Zapraszamy do udziału!

autor:

query_builder 13 czerwca 2018 | 9:00
Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Rodzina z problemem uzależnienia - stare i nowe spojrzenie"

Miejsce wydarzenia: Opole, Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego

ks. dr hab. Paweł Landwójtowicz, prof. UO, poradnia@dfoz.pl

Zobacz także: